Головна » Банкети

Банкети

Дні народження, весілля, корпоративи, випускні – це важливі для кожного з нас дати. І всі ми мріємо, щоб наше свято було найкращим.

Наш ресторан може втілювати мрії. Пропонуємо вам в цьому переконатись.

Всіх поціновувачів грузинської кухні та хорошого вина чекаємо в Сікварулі – двоповерховому ресторані з просторими залами та великою літньою терасою. Замовляйте ваше особливе свято у нас та будьте впевнені, що ми організуємо його на найвищому рівні.

Дні народження

День народження – це особливе свято, яке варто відзначати в особливому місці. Жива музика, смачна грузинська кухня привітний персонал та приємні сюрпризи для іменинників – це Сікварулі . Найкращий ресторан для особливих дат. Гарний настрій та позитивні емоції гарантовано!

Замовити
подробиці за тел: (067) 620 44 99

Весілля

Весілля – незабутня подія в житті кожного. А щоб свято запам’яталося не лише вам, а і вашим гостям, пропонуємо провести його в нашому ресторані. Шикарний банкетний зал, смачна кухня, благородні грузинські вина, чудовий весільний торт – у нас є все, щоб ваше весілля пройшло так, як ви мріяли.

Замовити
подробиці за тел: (067) 620 44 99

Дитячі свята

В нашому ресторані можна проводити дитячі дні нарождення, випускні та різноманітні тематичні вечірки. Ми гарантуємо нашим маленьким гостям та їх батькам смачну кухню, незабутні враження та гарний настрій.

Замовити
подробиці за тел: (067) 620 44 99

Корпоративи

Що може бути кращого і приємнішого для співробітників, ніж корпоратив. А щоб він пройшов вдало, весело і всім запам’ятався – запрошуємо в Сікварулі. Різноманітні та смачні страви, великі зали і вишуканий інтер’єр, літня тераса, жива музика та привітний персонал задовольнять навіть найвибагливіших гостей.

Замовити
подробиці за тел: (067) 620 44 99

Замовити банкет

Будь-ласка, оберіть дату бронювання з зручним часом і кількістю гостей, для яких ми підготуємо банкет